Image Image Image Image Image

מה אנחנו עושים

אירועי רווחה

כשאנחנו בשטח, אפשר להתחיל להתרווח. אירועי הרווחה שאנחנו מפיקים כוללים ימי כיף לעובדים וימי גיבוש מאתגרים ומרגשים, במגוון רחב של נושאים ותחומי עניין. האירועים מתאימים לחברות גדולות וקטנות.

אירועי כיף למשפחות

איזה כיף! נארגן לכם אירועי כיף למשפחות בפארקים ובפינות חמד ברחבי הארץ,

בשילוב מגוון רחב של אטרקציות ואפשרויות הסעדה.

טקסי מצטיינים, הרמות כוסית, אירועי פרידה ועוד

לפיכך התכנסנו היום… כדי לארגן לכם אירוע מרגש בעל אופי טקסי ואישי. כל הטקסים שלנו מתאפיינים בנגיעות תוכן ייחודיות, אווירה הולמת וביצוע מוקפד.

נופשים ופעילות תמריץ

באנו לקדם אתכם בשיא המרץ. כשתרצו פעילויות תמריץ ובונוסים שיעודדו את העובדים להשיג את היעדים שקבעתם – נהייה איתכם משלב הרעיון, דרך גיבוש הפעילות בארץ או בחו”ל, בחירת האטרקציות ועד לביצוע בפועל.

אירועי לקוחות

הלקוחות שלכם חושבים שהם ראו ושמעו הכל? אותנו זה רק מאתגר להביא להם משהו אחר. כאן כמובן לא מדובר במוצר מדף אלא באירוע שנתפר במיוחד לאופי הלקוחות, סגנון האירוע והמטרות שלכם. רק המטרה זהה: לגרום להם להודות לכם שהזמנתם אותם!

כנסים ותערוכות

רוצים להפוך כל כנס – לנכס לחברה, למותג ולתדמית שלכם? קבלו מאיתנו ייזום, תכנון והפקה של כנסים, תערוכות, ועידות וימי עיון, בכל תחום ובכל סדר גודל. כולל פיתוח קונספט, יצירת קריאייטיב ורישום מקצועי לפני ואחרי האירוע.

רישום

כשכל אירוע הוא הזדמנות שיווקית לצרף עוד אנשים למעגל הלקוחות שלכם, אנחנו ערוכים לספק לכם גם שירותי רישום לכנסים ואירועים.

ברשותנו מחלקת רישום וטלמרקטינג מהמתקדמות בענף, לרישום וטיפול מקדים של המשתתפים, כדי לתת מענה מדויק לאופי ולצרכי האירוע שלכם.

קרייאטיב

יצירתיות זה השם האמצעי שלנו. עם שפע הגירויים מסביב צריך לדעת לחדש ולרגש כל פעם מחדש. לכן כל בריף שדורש מיתוג לאירוע, אנחנו מעבירים ישר למחלקת הקריאייטיב שלנו. שהם ישברו את הראש.

השקות מותג ופתיחות

בואו נפתח את זה… להשיק מותג שישיג את האפקט המבוקש, דורש חשיבה אחרת לכל אורך הדרך. מהאופן שבו מזמינים את המשתתפים, דרך בחירת המיקום ויצירת התוכן שיעצים את המותג וישיג את המטרה. לנו יש את זה!

קד”מ

קידום מוצר של חברה יצרנית מהווה את נקודת הזינוק של המוצר בשלב החדרתו לשוק ולעיתים את מיתוגו. תפקידם של אירועי קד”מ ליצור חשיפה ראשונית,מודעות והנעת גלגל המכירות .

בשל חשיבות השקת המוצר והפיכתו למותג יש לפעול במקצועיות .

ואת זה אנחנו עושים!